Krásný byt 3+1 poblíž centra Chrudim

  • Fontínova
  • 69 m2
  • Prodáno

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v klidné části Chrudimi? Nechce se Vám ztrácet čas s rekonstrukcí? Chcete bydlet na úrovni v krásném bytě?

Tak právě pro Vás je tato naše nabídka.

Precizně provedená rekonstrukce tohoto stylového bytu, který se nachází na velmi dobré adrese nedaleko centra města, z něj dělá nejen lákavou investiční příležitost, ale i řešení pro okamžité nastěhování a bezstarostné bydlení. Bytový dům po revitalizaci navazuje na širší centrum Chrudimi a v rámci podílového spoluvlastnictví a výše podílu 1/16 na parcele u domu o výměře 1467 m2 k němu náleží asfaltová plocha s možností parkování a plocha zeleně za domem.

Dispozice bytu je řešena velkým obývacím pokojem s jídelním koutem a balkonem, dětským pokojem, ložnicí, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem, samostatnou toaletou, předsíní a komorou. Okna bytu opatřena roletami "den a noc" jsou situována na východ(kuchyně a ložnice), respektive na západ (obývací a dětský pokoj).

Interiér bytu je uzpůsoben ke komfortnímu bydlení. Na podlahách je použit vinil, respektive dlažba. Veškeré elektrické rozvody a otopné rozvody v mědi, kompletní nové rozvody vody a odpadů. Bytová jednotka má vlastní vytápění a ohřev vody. Úložné prostory a kuchyňská linka vybavena kompletně spotřebiči byly vyrobeny na míru. K bytu přísluší 2 sklepy v suterénu domu.

V blízkosti tohoto bytu funguje několik restaurací, nedaleko pak nákupní centrum. Mateřská i základní škola v těsné blízkosti. Další občanská vybavenost v užším či širším okolí. Bezproblémové parkování u domu.

Celková výměra bytu je 71 m2.

Nemovitost je volná po dohodě, případně ihned.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: