Úřední úkony

V rámci našich služeb můžete využít kompletní právní servis, který Vám zajistíme a poskytneme ve spolupráci s externí renomovanou advokátní kanceláří. Zajišťujeme tedy rezervační smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy, advokátní smlouvy s úschovou, darovací smlouvy, návrh na vklad do katastru nemovitostí atd. Obrátit se tak na nás můžete ve chvíli, kdy potřebujete zastoupení při prodeji, koupi, pronájmu nebo darování nemovitostí, stejně tak při dědickém řízení či při jakémkoliv jiném zastoupení v souvislosti s nemovitostmi. Zároveň zastupujeme klienty při vkladovém řízení či jiném řízení a jednání s katastrálním úřadem, včetně doručení dokumentů do podatelny katastrálního úřadu, stejně tak zastupujeme při jednání s finančním úřadem a s tím spojenými daněmi.

Rovněž řešíme úkony související se stavebním úřadem, tedy dělení, scelování pozemků, součinnost při stavebním povolení nebo ohlášce, zápisu staveb apod., včetně vyjádření dotčených orgánů.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: