Převod družstevního bytu 3+1 v Chrasti

  • U Pošty 650, Chrast
  • 73 m2
  • Prodáno

1890000

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout výhradní formou bytovou jednotku 3+1, nacházející se ve zvýšeném přízemí bytového domu v klidné části, avšak blízko centra města Chrast.
Byt o celkové ploše 83,4 m2 je situován ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu, kde se v suterénu domu nachází sklepy a společné prostory, nadzemní podlaží jsou výhradně s bytovými jednotkami, a to po dvou na patře. 
Vytápění je zajištěno centrálně, ohřev vody pak elektrickým bojlerem. Původní rozvody tepla, elektrické energie a vody. V ložnici a obývacím pokoji jsou parkety, v dětském pokoji a chodbě PVC, v kuchyni plovoucí podlaha, koupelna a toaleta dlažba a obklad. Dům z 80. let z velké části po revitalizaci - zateplení, okna na schodištích, dveře apod. ), každý vchod má pak vstup z ulice a zadní od garáží. Za domem se nachází zelené plochy a garáže. Parkování před domem. 
Byt má okna orientována na jihovýchod - obývací pokoj a ložnice, potažme severozápad - dětský pokoj a kuchyně. Byt je určen k další rekonstrukci, vše tak lze uzpůsobit dle aktuální potřeby / představy budoucího majitele. 
Tento byt je investice do klidného bydlení, s dosahem občanské vybavenosti v užším či širším okolí. Navíc dostupné v řádu nižších desítek kilometrů do velkých měst za nákupy či prací. Zároveň bude perfektní pro ty, kteří si rádi finální podobu svého bydlení uzpůsobí dle svých vlastních představ.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: