Prodej chalupy - rodinného domu v Chrasti

  • Osady Ležáků 35, Chrast
  • 70 m2
  • K dispozici

informace v RK

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji ve výhradním zastoupení majitele útulnou chalupu ve městě Chrast, ležící 12 km jihovýchodně od Chrudimi v Pardubickém kraji, cca 23 km od Pardubic, nedaleko Železných hor.

Objekt se nachází v klidné části města, přístup k domu je ze silnice II. třídy číslo 355. Příjezd vozidlem přes plechovou bránu s parkováním na pozemku či ve stodole.

Dům je původem ze staré zástavby a jeho stáří je odhadováno na více jak 150 let. Disponuje jedním nadzemním podlažím, sklepem a sedlovou střechou s podkrovím, které se nabízí k rozšíření dispozic. Dům je v současné době využíván jako rekreační chalupa. Je v udržovaném stavebně technickém stavu.

Z velké části je dům postaven z kamenného zdiva, především opuky, stropy jsou dřevěné trámové se záklopem. Konstrukce zastřešení je dřevěná, krytina je z eternitových šablon. Okna jsou dřevěná špaletová, podlahy v obytných místnostech dřevěné prkenné, v chodbě pak kámen. Vytápění v obytné kuchyni lokální kachlovými kamny určenými rovněž na vaření, doplněny v nedávné době elektrickými kamny. Ohřev vody zajištěn elektrickým bojlerem.

V I.nadzemním podlaží nalezneme vstupní chodbu, po pravé ruce následuje prostorná obytná kuchyně s kachlovými kamny, skříněmi, postelemi a jídelním stolem se židlemi. V levé části chodby je sprchový kout a za ním následuje vstup do světnice. Další "trucovna se nachází vlevo od vstupních dveří.

Vstup na půdu je po dřevěném schodišti ze stodoly.

Chalupu nabízíme k prodeji včetně vybavení a zařízení, které vidíte na fotkách. Chalupa se sezónně stále využívá, přirozeně nutná průběžná údržba.

Pozemek tvořící s chalupou funkční celek je rovinatý a rozlehlý, uvažujeme na zmenšení pozemku s oddělením nové parcely pro výstavbu. Nachází se zde ovocné a okrasné porosty a záhony.

Dům je připojen na elektřinu světelnou i motorovou, obecní vodovod a kanalizaci, plyn možné připojit z ulice.

Nemovitost není zatížena žádnými právními či jinými vadami.

Rád Vám touto krásnou nemovitost přímo ukážu a sdělím vám další informace.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: