Prodej chalupy - rodinného domu v Daňkovicích (Žďárské vrchy)

  • Daňkovice
  • 180 m2
  • Prodáno

informace v RK

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Hledáte klid a pohodu v malebné přírodě Žďárských vrchů? Jste romantická duše toužící po pohodě? Pokud odpovíte ano, jsme přesvědčen o tom, že by vás naše nabídka chalupy (rodinného domu) na zajímavém místě a v krásné přírodě Žďárských vrchů mohla minimálně zaujmout.
Rád bych vám touto cestou proto nabídl právě tuto nemovitost, která se nachází na kouzelném místě.
Obec Daňkovice se nachází v těsné blízkosti Buchtova kopce a bývalého sanatoria- léčebny v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, původně v Jihomoravské kraji, nyní kraj Vysočina, a to v průměrné nadmořské výšce 670 m.n.m. V nedaleké vzdálenosti naleznete Pohádkovou vesničku Podlesíčko, přírodní útvary Pasecká a Malinská skála, přírodní koupání Milovský rybník, rybník Sykovec a Medlov. Lyžařská Vysočina aréna v Novém Městě na Moravě nebo spousta upravených běžeckých tratí v okolí, stejně jako Ski snowpark Harusův kopec vybízí k zimním sportům. Zde si aktivitu najdete po celý rok. Spoustu dalších zajímavých míst- turistických, historických i sportovních najdete v blízkém či širším okolí. Spoustu lesů v okolí nabádá k procházkám či houbaření.
Samotný objekt se zastavěnou plochou 139 m² z konce 60. let minulého století se nachází v centrální části obce a je dispozičně řešen 7+kk s koupelnou, WC, komorou, vstupní halou a dvě malé půdy s úložným prostorem. Z levé části navazuje na dům stavba garáže se zastavěnou plochou 29 m². Vedle garáže je pak také sklad dřeva.
Celková plocha pozemku je 1005 m².
V přízemí se nachází vstupní hala, na kterou navazuje chodba se vstupem do obytné kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj. V levé části pak následuje další pokoj, koupelna a komora. Po schodišti z chodby se dostáváme do patra se čtyřmi pokoji a s dvěma malými půdami s úložným prostorem. Nemovitost je částečně podsklepena- klenbový sklep.
Dům je postaven z pálených cihel, na střeš betonová taška s kompletní oplechováním, žlaby a svody. Stavebně-technický stav nemovitosti je dobrý a udržovaný, objekt je suchý a užívaný.
Vytápění nemovitosti zajištěno plynovým turbo kotlem do komína s vložkou, ohřev vody rovněž plynem. Elektřina světelná i motorová, objekt napojen na obecní vodovod i kanalizaci.
Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB, udávám "G".
Nemovitost je kompletně oplocena, ze vstupní strany brána a vstupní branka a je nabízena včetně stylového zařízení a vybavení.
V našem případě si nepořizujete jen hezký dům s neskutečným potenciálem, ale především překrásné a jedinečné místo, a to jak pro rekreaci, tak případně i spokojené celoroční bydlení. Obec Daňkovice je velice vstřícná jak k místním obyvatelům, tak i chalupářům či rekreantům.
Věřte, že vás naše nabídka rozhodně nezklame.
Termín prohlídek bude individuální dle možností zájemců, případně možnost víkendové prohlídky.
S případným financováním vám rádi odborně poradíme a pomůžeme, zároveň bezpečně provedeme celým procesem koupě s naším advokátem.
Přijeďte se podívat na tento objekt, rád vás jím provedu.
Těšíme se na vás.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: