Prodej pěkného rodinného domu s krásným pozemkem v Chrasti u Chrudimě

  • Na Pančavě, 538 51Chrast
  • 120 m2
  • K dispozici

informace v RK

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet na pěkném místě, který by se mohl stát Vaším novým domovem? Máte rádi klid a přírodu, ale zároveň oceníte pohodlí a dobrou dopravní dostupnost? Potom je tato nabídka určena právě Vám.

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji ve výhradním zastoupení samostatně stojící rodinný dům v Chrasti u Chrudimi. Lokace domu, potažmo samotného města je z dlouhodobého hlediska perspektivní a relativní blízkost větších měst jako Chrudim, Skuteč či Pardubice zaručuje dostatek pracovních příležitostí nyní i v budoucnu. Z Pardubice pak následně i na dálnici D11 či vlakové nebo autobusová spojení do ostatních částí ČR.

Rodinný dům, kolaudován v roce 1978 je v dobrém technickém stavu, udržovaný a obývaný. Dům se skládá z 1. podzemního podlaží, 2. nadzemních podlaží, půdních prostor jeho podlahová plocha činí 120 m². V suterénu domu se nachází garáž, kotelna, sklepy a prádelna, vše o výměře 67 m². Kotelna je vybavena kotlem na tuhá paliva a zároveň elektrokotlem. V 1. nadzemním podlaží, do kterého vstupujeme z venkovního závětří do vstupní chodby, máme po levé ruce schodiště do 2. podlaží, za ním následuje šatna a WC. Po pravé ruce je pak vstup do velkého obývacího pokoje s krbem, dekorací odděleného od jídelního koutu. Naproti vstupu pak je kuchyně, ze které se francouzským oknem dostáváme na zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí 3 pokoje a koupelna s WC, přičemž dva pokoje mají společný balkon o výměře 3,5 m². V 2. podlaží jsou betonové podlahy, kryty kobercem, v koupelně pak dlažba a obklad, vana. Před několika lety byly vyměněny vstupní dveře a francouzské dveře na zahradu.

Vnitřní dispozice domu jsou rozvrženy prakticky, v obývacím pokoji pak máme navíc krb. Již zmíněných 120 m² podlahové plochy je rozděleno do dvou pater, která jsou spojena nezávislým schodištěm. Díky tomu je možno do budoucna vybudovat dvě samostatné bytové jednotky.

Na zahradě se pak nachází velký dřevník, na který navazuje další přístřešek a stavba zděného přístřešku na nářadí s možností parkování. Zahrada je udržovaná, osázena ovocnými stromy a keři včetně vinné révy. Vstup na pozemek je zajištěn předním vstupem s brankou a bránou, vzadu je pak další brána, což je velké plus.

Celková výměra pozemku je 1014 m². Objekt je napojen na tyto IS: elektro, obecní vodovod a obecní kanalizaci. Možnost připojení plynu před domem.

V obci Chrast se nachází veškerá občanská vybavenost jako lékař, škola, školka, lékárna apod., stejně jako restaurace, pošta či banka.
Obec pravidelně pořádá kulturní akce.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím dodán, proto je dle zákona uváděna nejméně ekonomická třída budovy.

Kontaktujte mne pro více informací nebo rovnou zavolejte a rád se s Vámi osobně setkám na prohlídce domu.

Proč tuto nemovitost?

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a především ihned obyvatelná. 

Navíc samostatně stojící pouze s jedním sousedem, což je také pozitivum.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: