Prodej prostorného domu ve Stolanech

  • Stolany 67
  • K dispozici

informace v RK

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje ve výhradním zastoupení je prostorný, samostatně stojící rodinný dům, který je umístěn 3,5 km od Chrudimi v obci Stolany. Zastavěná plocha domu činí 146 m2 (na dům navazuje přístřešek či venkovní sezení o výměře 36 m2) a zastavěná plocha garáže s vedlejšími stavbami činí 58 m2. Celková plocha pozemku pak 988 m2.

Přízemní dům s patrem je postaven z cihlového zdiva, má sedlovou střechu s pálenou taškou a je částečně podsklepen (12 m2) s nízkou výškou stropu. Fasáda provedena břízolitovou omítkou, okna původní dřevěná špaletová. Vnitřní omítky vápenocementové, podlahy betonové kryty PVC, parketami nebo dlažbou či teracem, v koupelnách s toaletou obklad a dlažba. Dům je suchý, bez známek vlhkosti, v udržovaném stavu.

V domě se nachází dvě bytové jednotky, a to 2+kk a 3+1. Cca v roce 1964 dostala nemovitost současnou podobu.

Dispozice:

Do přízemí vstupujeme přes verandu do prostorného zádveří s navazující chodbou. Po levé ruce se nachází koupelna s toaletou, následuje prostorná kuchyně a za ní pak ložnice. V levé části čela chodby je pak spižírna, vpravo pak koupelna s toaletou a původní prostor (kotelna) na tuhá paliva. V pravé části je pak za zádveřím druhá kuchyně s jídelnou a z ní se dostáváme do ložnice. Celková užitná plocha přízemí je 114,15 m2.

Do patra se dostaneme přes schodiště s dřevěnými nášlapy v pravé, střední části haly. Z velké chodby máme samostatné vstupy do dvou pokojů. Celková užitná plocha patra je 65,37 m2. K dispozici je zároveň momentálně nevyužitý půdní prostor o ploše 44 m2 a balkon nad verandou a zádveřím o ploše 14,6 m2.

Celý dům je vytápěný kotlem na tuhá paliva, alternativně možnost vytápění starším plynovým kotlem (dům má aktuálně demontovaný plynoměr), ohřev vody zajištěn elektrickým bojlerem. Objekt je napojen na vlastní studnu (vodárna ve sklepě), dále je napojen na kanalizaci, elektrickou energii světelnou i motorovou s plynovou přípojkou a sloupkem na pozemku.

Na dům navazuje přístřešek. V zadní části pozemku se nachází garáž s vedlejšími prostory, dříve využívány jako chlévy. Celková užitná plocha této stavby je 49,45 m2.

Napravo od hlavní stavby je zahrada. Celý objekt je oplocený a uzavřený bránou. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné asfaltové komunikaci.

Vzhledem k tomu, že zatím nebyl PENB, uvádíme třídu "G".

Nemovitost je bez právních či jiných vad, ihned k dispozici.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: