Prodej stavebního pozemku v Chrudimi - Pumberka

  • Na Kopci, Chrudim
  • 1051 m2
  • K dispozici

informace v RK

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velký stavební pozemek o velikosti 1 051 m2, který se nachází v klidné zástavbě několika málo rodinných domů v obci Chrudim, části Pumberka. Mírně svažitý pozemek nepravidelného čtyřúhelníku s orientací na západ nabízí několik možností k využití pro moderní výstavbu. Sítě na pozemku - voda, elektřina a plyn, odpadní vody budou řešeny do ČOV.

Pozemek je oplocen ze tří stran. Vjezd na pozemek z přístupové komunikace.

Dle územního plánu se jedná o BI - bydlení v rodinných domech - městské a příměstské. Jako hlavní využití je zde bydlení v rodinných domech s možným částečným nebytovým využitím. Podmínky prostorového uspořádání, výška stavby a možné ostatní stavby včetně podmíněně přístupného využití v galerii, stejně jako náhled k existenci sítí. Telekomunikační vyjádření bez omezení.

Lokalita má slušnou dopravní dostupnost na obchvat Chrudimi a následně Pardubice, Hradec Králové či Vysoké Mýto nebo směr Vysočina. Kompletní občanská vybavenost.

Pozemek bez právních vad, regulační plán v galerii.

RK doporučuje.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: